Łóżka dziecięce

Łóżko dziewczęce Kate 90×200 cm – różowa królewska kareta

Jeśli masz małą księżniczkę w domu i chcesz umeblować jej pokój dokładnie według jej życzeń, to nie możesz zapomnieć o tym wyjątkowym łóżku. Młoda szlachcianka będzie się w nim czuła absolutnie bajecznie i z przyjemnością zaśnie w nim spokojnym, niczym niezakłóconym snem.

Cena w momencie recenzji: 739 zł

Dziecięca sofa z podwyższoną ścianą tylną

Dziecięca sofa rozkładana z oparciem Pino – biała. Biała rozkładana sofa/sofa z podwyższonym oparciem to idealny wybór do pokoju dziecięcego. Z opcją dodawania przestrzeni magazynowej i rozkładania w podwójne łóżko z podniesionymi wezgłowiami, nie tylko oszczędza miejsce, ale jest również bezpieczny.

Cena w momencie recenzji: 1440 zł

Dom z łóżkiem dla starszych dzieci

To piękne łóżko oferuje bardzo oryginalne miejsce do spania. Łóżko pochodzi od belgijskiego producenta, który dostarcza meble wykonane z najwyższej jakości materiałów i w pełni respektuje normy Unii Europejskiej w trosce o bezpieczeństwo Twoich dzieci.

Cena w momencie recenzji: 2126 zł

Łóżko dziecięce z barierką i miejscem do przechowywania dla dziewczynek i chłopców

Solidne łóżko dziecięce z barierką i miejscem do przechowywania jest idealne dla dziewczynek i chłopców w każdym pokoju dziecięcym. Jeśli nie jesteś fantazyjnym dekoratorem i wolisz prostotę i dbałość o szczegóły, to łóżko jest idealne dla Twojej rodziny. Nie musisz się martwić, że Twój maluch z niego spadnie, barierka ochronna po prostu na to nie pozwoli.

Cena w momencie recenzji: 1016 zł

Nowoczesne praktyczne łóżko składane do 3 łóżek wykonane z litego drewna

Łóżko Trula w kolorze białym to efektowny element do małego mieszkania, pokoju gościnnego, dziecięcego lub studenckiego. Dzięki temu dyskretnemu łóżku można łatwo stworzyć miejsce dla 1 do 3 śpiochów.

Cena w momencie recenzji: 1201 zł

Białe drewniane łóżeczko w klasycznym wzornictwie

Czy czekasz na jeden z najwspanialszych okresów w postaci oczekiwania na nowy dodatek do Twojej rodziny? Czy organizujesz żłobek? Czy wkrótce zostaniesz babcią, dziadkiem, ciocią i chcesz kupić łóżeczko dziecięce jako skuteczny prezent i pomoc dla przyszłych rodziców? Tego typu łóżeczko to pewniak, i to nie tylko dlatego, że występuje w uniwersalnej kolorystyce.

Cena w momencie recenzji: 1571 zł

Łóżko Maxi z praktyczną dostawką w kolorze białym

Łóżko z szufladą na jedno dodatkowe łóżko! To ponadczasowe łóżko o powierzchni ok. 90 x 200 cm (szer./wys.) i wymiarach całkowitych ok. 95 x 207 x 58 cm (szer./głęb.) przekona Cię swoim prostym designem w kolorze białym, jak również praktycznym wyposażeniem. W przestronnej szufladzie łóżka jest miejsce na drugi materac dla małych nocujących gości Twoich dzieci lub młodzieży. Dostarczany jest BEZ materaca, maty i pościeli.

Cena w momencie recenzji: 499 zł

Dziecięce łóżko piętrowe wykonane z litego drewna z miejscem do przechowywania

Aranżujesz pokój dziecięcy i potrzebujesz sprawnie rozwiązać problem miejsca do spania dla dzieci? Potrzebujesz wysokiej jakości i praktycznego łóżka dla 2 dzieci? Wtedy wierzyć że idealny rozwiązanie jest dostawać ten piętrowego łóżko, który jest także wyposażający z nagradzającą składową przestrzenią.

Cena w momencie recenzji: 1528 zł

Łóżko piętrowe dla 2 dzieci w kształcie domku

Wybierasz łóżko do pokoju swojego dziecka? Ale czy chcesz czegoś więcej niż tylko dobrej jakości, praktyczne łóżko dla dzieci? Nie masz wystarczająco dużo miejsca i potrzebujesz efektywnie rozwiązać każdą przestrzeń w pokoju Twojego dziecka? To piękne łóżko piętrowe dla dzieci oferuje rozwiązanie.

Cena w momencie recenzji: 2558 zł

Jak wybrać łóżko dla dziecka?

Chcemy dla naszych dzieci jak najlepiej, a to dotyczy również wyboru łóżka.Jedno łóżko na pewno nie wystarczy od urodzenia do okresu dojrzewania, dlatego łóżko powinno być zmieniane przynajmniej raz w trakcie wzrostu dziecka. Mamy wiele możliwości. Powinniśmy zwrócić szczególną uwagę przy zakupie łóżka dziecięcego, łóżeczka dziecięcego i łóżka studenckiego.

Wybór

Wspaniała wiadomość jest taka, że w dzisiejszych czasach można dostać takie wymyślne łóżko, które spełni wszystkie nasze i naszych dzieci wymagania do tee. Na przykład takie piętrowe łóżko dla dwójki dzieci o nietypowym kształcie, z praktyczną przestrzenią do zabawy i przechowywania. Oczywiście, są jasne kolory i nie ma ostrych narożników.

Duże łóżko czy łóżko dziecięce?

W pokoju dziecka nigdy nie ma za dużo miejsca, dlatego wybór mebli jest kluczowy. Dzieci potrzebują miejsca do odpoczynku, zabawy, nauki i przestrzeni do przechowywania. W łóżku dziecięcym ważną rolę odgrywa również materac.

Jak tylko twój dziecko zaczyna outgrow pieluchy, myśleć o czy ty chcesz kupować pośredniego łóżko między łóżeczkiem i dużym łóżkiem, lub iść prosto dla dużego łóżka. Dla wielu dzieci, ty możesz potrzebować paletowe łóżko lub niekonwencjonalnie projektować piętrowe łóżko. Te ostatnie potrafią wykorzystać każdy centymetr przestrzeni.

Jakość wykonania

.

Dziecko rozwija się i rośnie, dlatego odpowiednie łóżko pozytywnie wpływa na prawidłową postawę, rozwój kręgosłupa i przyczynia się do spokojnego snu. Zwróćmy uwagę na jakość materiału, z którego wykonane jest łóżko i przy pomocy którego jest ono traktowane. Certyfikacja w ramach UE powinna być sprawą oczywistą.

Jak będzie wyglądało łóżko

Jeśli chodzi o wizualną stronę rzeczy, zależy to od upodobań i preferencji dziecka oraz jego płci. Dla dziewczynek dostępne są inne łóżka niż dla chłopców, ale są też modele uniwersalne. Łóżko w kształcie pociągu, samochodu, łódki, autobusu, różowe jak dla lalek, ze zwierzątkami i ulubionymi bohaterami kreskówek, to już dziś nie jest żaden problem. Szuflada z materacem to dobry wybór na nocleg dla przyjaciela.