Łóżka piętrowe

Dziecięce łóżko piętrowe wykonane z litego drewna z miejscem do przechowywania

Aranżujesz pokój dziecięcy i potrzebujesz sprawnie rozwiązać problem miejsca do spania dla dzieci? Potrzebujesz wysokiej jakości i praktycznego łóżka dla 2 dzieci? Wtedy wierzyć że idealny rozwiązanie jest dostawać ten piętrowego łóżko, który jest także wyposażający z nagradzającą składową przestrzenią.

Cena w momencie recenzji: 1528 zł

Łóżko piętrowe dla 2 dzieci w kształcie domku

Wybierasz łóżko do pokoju swojego dziecka? Ale czy chcesz czegoś więcej niż tylko dobrej jakości, praktyczne łóżko dla dzieci? Nie masz wystarczająco dużo miejsca i potrzebujesz efektywnie rozwiązać każdą przestrzeń w pokoju Twojego dziecka? To piękne łóżko piętrowe dla dzieci oferuje rozwiązanie.

Cena w momencie recenzji: 2558 zł

Łóżko piętrowe

Łóżka piętrowe są szczególnie popularne wśród dzieci i nadal znajdujemy je w wielu pokojach dziecięcych . Układ do spania na wysokości pozwoli wykorzystać niższą przestrzeń do celów, które w innym przypadku byłyby trudne do znalezienia w pokoju.

Dla większej liczby dzieci i jedynego dziecka

Jeden pokój i więcej dzieci? Łóżka piętrowe będą prawdopodobnie koniecznością. Ale nie musi to być tylko klasyczne łóżko piętrowe. Konstrukcja łóżek piętrowych jest pomysłowa i idealnie wpasowuje się w nowoczesne wnętrze. Zachwycą Cię praktycznym rozwiązaniem, wysokiej jakości materiałami i pięknym designem. Zaletą łóżka piętrowego może być jedno dziecko. Najważniejsze jest zaoszczędzenie miejsca w małym pokoju, w którym na powierzchni łóżka na podłodze zmieści się wiele dodatkowych rzeczy.

Nie tylko dla dzieci…

Podłoga do spania jest przeznaczona dla dorosłych . Studio może dosłownie nadmuchać i maksymalnie wykorzystać swoją przestrzeń. Są to wysokie łóżka z miejscem pod łóżkiem . Jest kanapa, biurko, komoda, fotel…

Wyższe sufity są zaletą

Łóżka piętrowe oferują dzieciom nie tylko sen, ale także przestrzeń do zabawy, oczywiście należy zadbać o ich bezpieczeństwo. Meble piętrowe najlepiej nadają się do mieszkań z wyższymi sufitami. Powietrze na górze wydycha szybciej, nie przepływa tak bardzo i jest cieplejsze.

Starsze dzieci powinny spać na najwyższym piętrze łóżek piętrowych, które poradzą sobie ze wchodzeniem po drabinie lub wchodzeniem po schodach . Niektóre łóżka mają zjeżdżalnię, większość musi ponownie zejść po drabinie. Możesz dostać łóżka, które będą obsługiwać więcej niż dwa łóżka. Są odpowiednie dla większej liczby dzieci w jednym pokoju lub będą służyć jako miejsce do spania dla gości.

Zwróć uwagę na wysokiej jakości materac

Wysokie łóżko może być nie tylko drewniane, ale także metalowe. Tak jak w przypadku wszystkich innych łóżek, tutaj kluczową rolę odgrywa krata wraz z materacem. Łóżka piętrowe muszą spełniać różne normy, które obejmują odległość między miejscami do leżenia, szerokość punktu dostępu do drabiny oraz wysokość barierki stałej.

Sen, gry i pamięć

Łóżka piętrowe dla dzieci często zawierają miejsce do zabawy i schowek . Łączą w sobie cel do spania i gry, oszczędzają miejsce i mają różne gadżety. Dzieci ucieszą się z bardziej kolorowych kolorów i pomysłowych detali. Na przykład można znaleźć łóżka w formie autobusu i domu . Niektóre łóżka są odpowiednie dla dziewczynek lub chłopców, inne bardziej uniwersalne.

Trendy rozwiązań

Najnowocześniejsze rozwiązanie umieszcza pod nim łóżka w kształcie litery L tak, aby drugi śpiący miał otwartą przestrzeń nad głową, a nie górne łóżko. Modne i różnorodne są zestawy meblowe z wysuwanymi łóżkami i meblami na kółkach.

podwyższone łóżko może rozwiązać problem z przestrzenią, a nie łóżko piętrowe. Zapewni to dużo miejsca do przechowywania, na przykład książek i ubrań.